Виорел Молдован: Отслабвам с пет-шест килограма и влизам, за да вкарам топката във вратата

Треньорът на ФК Васлуй, Виорел Молдован, заяви в неделя, в края на спечеления мач, при резултата 2-0, пред отбора на CS Otopeni, че е раздразнен от неуспехите на своите нападатели и че от лятото иска да тренира за да се върне на поляната, предава кореспондентът на MEDIAFAX.

отслабвам

"Поздравявам играчите за начина, по който те се справиха в мача, дори ако срещнахме подал оставка съперник. Имаме нужда от точки и се радвам, че ги получихме. Но съм недоволен от тези неуспехи на играчите. Не можем да направим разлика и да отбележим тогава. "Мисля, че ако не бях пропуснал толкова много досега, щях да съм другаде в класирането. И не говоря само за днешната дузпа, защото дузпа може да бъде пропусната по всяко време. През лятото мисля да стана отново играч, да загубя пет-шест килограма, да вляза в последната четвърт час мачове и да вкарам топката във вратата. те все още допуснаха гол днес ", каза Молдаван.

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ

Гигантски алигатор е заснет, разхождайки се по улица на Флорида. Прилича на динозавър

Орбан взе от Никушор Дан ключа към "успеха". Символът на победата на генералния кмет, предаден на либералите в новата кампания

Източници: Унгария иска да блокира бюджета на ЕС поради механизма за върховенство на закона

"Аз съм от DSP. Призовах за епидемиологично разследване"/Пациент COVID-19: "Направих го сам." Историята на човек от Галац, ядосан от забавената реакция на властите

Играта, изиграна в неделя от ФК Васлуй, беше четвъртата поредна, на която финансистът на отбора Адриан Порумбой не присъства, тъй като беше във Франция на фестивала в Кан, заедно със сина си, режисьора Корнелиу Порумбой.

Мачът FC Vaslui - CS Otopeni, изигран в неделя, в XXXI етап на Лига I, завърши с победата на домакините, резултат 2-0.