Кербер пропусна шанса да преодолее Серена! Тя бе победена от Плискова във финала в Синсинати, 6-3; 6-1

Анжелик Кербер пропусна шанса да се изкачи на върха в класацията на WTA, след като загуби финала в Синсинати.

пропусна

Германският играч е победен от Каролайн Плискова, номер 17 WRA, 6-3; 6-1.

Кербер пропусна огромен шанс да победи Серена Уилямс и ще остане на 2-ро място в WTA и тази седмица. Плискова се изкачва на 11-то място след този резултат.

Тази седмица най-добрите играчи ще участват в турнира в Ню Хейвън, а следващата седмица започва последният за годината турнир от Големия шлем, US Open.

Текау губи ПЪРВИ ФИНАЛ след среброто в Рио: Текау и Рожер срещу Иван Додиг и Марсело Мело, 6-7, 7-6, 6-10, Синсинати

Текау и Рожер играят финал на двойки с Иван Додиг и Марсело Мело в Синсинати, от 21:30

Симона Халеп елиминирана от Кербер на полуфиналите в Синсинати, 3-6, 4-6. Кербер може да стане No1 в света, ако спечели турнира. На финала Кербер ще се срещне с Плискова.

Халеп губи първия сет с 3-6

Мачът на Симона с Кербер е прекъснат при 4-3 за германския играч заради дъжда

Първи сет балансиран между Халеп и Кербер. В момента е 3-3

Започна полуфиналът Халеп-Кербер в Синсинати

Халеп - Кербер трябваше да започне в 21:30. Беше отложено заради дъжд

Халеп-Кербер започва в 21:30 ч. На полуфиналите в Синсинати!

Симона Халеп продължава пътя си към 4-ти трофей на 2016! Той е на полуфинал в Синсинати, след като спечели два сета, 7-5, 6-1, с Радванска.

Халеп имаше лош старт на играта. Водеше с 4: 0 в първия сет от Радванска, но тя се върна невероятно и спечели сета със 7: 5.

Във втория сет Халеп нямаше проблеми и разби поляка. Световният номер 5 взе само една игра за Симона. 7-5, 6-1 и Халеп е на полуфиналите в Синсинати, където ще се срещне с шампиона на Откритото първенство на Австралия, германеца Кербер. Ако премине Кербер, Халеп ще играе на финала с победителя между Мугуруза и Плискова.

Симона Халеп ще играе на четвъртфиналите срещу Радванскаи. Полякът победи Конта в 3 сета, 6-7 6-4 6-0. Мачът ще се проведе в събота сутринта от 02:00 часа.

"Слънцето ме караше да се чувствам неудобно, беше много тежко. Знаех, че трябва да бъда агресивен, че беше добре на терена. Първият сервис работи добре, дори вторият. Все още има над какво да работя в замяна. Благодаря на тези, които дойдоха на мача, много е хубаво да играя в Синсинати, винаги имам подкрепа. ", каза Симона Халеп след победата с Гаврилова.

6-2 ИГРА, КОМПЛЕКТ И МАЧ! Халеп се класира на четвъртфиналите и ще играе с Радванска.

5-2 БЕЙК ХАЛЕП! Симоан сервира за мача!

4-2 Халеп възобновява лидерството в играта и атакува затварянето на мача!

2-2 РЕ-БРЕЙК Гаврилова! Комплектът се рестартира след този диапазон.

2-1 БЕЙК СИМОНА! Халеп отново надделява върху сервиса на противника.

1-1 Симона равенства след нов ас. Напоследък услугата на румънеца видимо се подобри.

0-1 Гаврилова печели работата си и води за първи път в този мач.

6-1 КОМПЛЕКТ SIMONA HALEP! Румънецът надделява за 30 минути пред австралиеца!

5-1 Гаврилова накрая печели работата си!

5-0 ИГРА Симона, която сега ще принуди да спечели сета!

4-0 Перфектен старт на мача за Симона, с нова почивка!

3-0 ИГРА Симона! Халеп завършва точката с асо!

2-0 Брейк Симона Халеп! Румънката се налага в сервиса на съперника и поема от началото!

1-0 Халеп печели работата си след равенство на 40!

Мачът току-що започна между Симона Халеп и Дария Гаврилова в 3-ия кръг в Синсинати.

Гаврилова ще бъде съперница на Симона Халеп в третия кръг в Синсинати

В следващия кръг Халеп се среща с победителя между Свитолина и Гаврилова.

Халеп: "Обичам да играя тук в Синсинати, върнах се с удоволствие. Започнах играта по-слаб, идвам след две седмици без мачове. Трябва да се отпусна, да бъда по-агресивен, искам да ударя топката по-силно!"

Победа за 54 минути за Халеп, който не даде никакъв шанс на съперника си. 6-3, 6-1!

ЗАДАЙТЕ СИМОНА! Халеп печели с 6-3 след 30 минути!

Дъждът спря, мачът на Халеп ще започне след няколко минути след закъснение от почти два часа.

По план трябва да започне в 18:00, мачът между Халеп и Бек се забавя поради дъжд. Играта ще започне веднага след спиране на дъжда.

Исторически момент във веригата на WTA! Серена Уилямс се оттегли от Синсинати, а германката Анжелик Кербер може да премине към първото място в класацията, ако спечели американския турнир. Халеп ще се опита да я спре. Той стигна до финала миналата година, а тази година цели да спечели турнира. Имаше време да се подготви. Румънецът беше единственият от първите 10 в света, който не участва в Рио.

Симона Халеп, световна номер четири, ще се изправи срещу германката Аника Бек във втория кръг на турнира в Синсинати (Охайо), с общи награди от $ 2 503 250. Мачът е жив текст на www.sport.ro от 18:00.

Бек, идващ от квалификациите, победи Юлия Путинтева в първия кръг на казахстан с 6-2, 6-3.

Халеп, финалистът от миналата година и номер 3 в тази година (превръщайки се във втори фаворит след оттеглянето на Серена Уилямс), и Бек (44 WTA) са се срещали четири пъти до момента, като резултатът е 3-1 за румънката. Единственият провал на Симона беше през 2014 г. в s-Hertogenbosch, когато тя трябваше да се откаже на осминафиналите.

Във вторник, в първия кръг на двойки, румънско-чешката двойка Ралука Олару/Рената Ворацова беше победена с 6-3, 6-2 от италианско-испанската двойка Сара Ерани/Карла Суарес Наваро.

Други резултати, записани във вторник, деня, в който програмата беше нарушена от дъжд: