Ливърпул също печели искрен мач на Етихад! Клоп иска трофея

АКТУАЛИЗАЦИЯ, час 23:40 / Ливърпул също спечели двубоя в реванша с 2-1 и се класира за полуфиналите в Шампионската лига с общ резултат 5-1. Исус откри резултата през 2-ата минута и Сане успя да вкара гол за 2: 0 до почивката, но реферът погрешно отмени успеха поради офсайд. Мечтите на „гражданите“ се разбиха след гола на Салах в началото на второто полувреме. Фирмино затвори масата с поставена екзекуция и донесе мир на "кормораните", които са близо до трофея.

ливърпул

ВИЖТЕ ВИДЕОЦЕЛИ

АКТУАЛИЗАЦИЯ, 20:45/Мохамед Салах, най-здравият играч във Висшата лига, е титулярът в реванша с Манчестър Сити от четвъртфиналите на Шампионската лига. Египтянинът беше контузен в мача на турнето, но лекарите на Ливърпул успяха да го възстановят навреме за дуела със Сити. Пеп Гуардиола избра да остави Серхио Агуеро на техническата скамейка, но той ще започне мача само с трима защитници.

Град XI | Едерсън, Уокър, Отаменди, Лапорте, Фернандиньо, Де Брюйн, Силва (С), Сане, Стерлинг, Бернардо, G Jesus

Абонати | Браво, Агуеро, Компани, Фоден, Гундоган, Зинченко, Делф #cityvlfc #mancity pic.twitter.com/rdWCEYwniX

Олимпиу Моруган, невероятни цифри в Румъния - Дания 1-1. Той надмина Янис Хаги. Изключителен
Голът на годината бе отбелязан в Лига 3. Видео/Бившият боксьор Хуан Доминго Ролдан почина от Covid-19
Ерик Линкар може да стигне до Реал Мадрид. Как пропусна трансфера в най-титулувания клуб в Европа

- Манчестър Сити (@ManCity) 10 април 2018 г.

Тази вечер ... #MCILIV #UCL pic.twitter.com/4zO1pE2SuB

- Ливърпул (@LFC) 10 април 2018 г.

Какво търси Alibec в националния отбор? Вечна надежда, която умира надежда.
Блог на живо Лига на нациите, 6-и кръг. Италия, домакин на финалния турнир. Всички повишени и изпадащи са известни
Турнир по тенис за мъже. Медведев, изненадваща победа с Джокович и квалификация на полуфиналите

АКТУАЛИЗАЦИЯ, 17:05/Играчите, тренирани от Юрген Клоп, пристигнаха в Манчестър и отседнаха в хотела, използван от големите съперници от Юнайтед. След появата на "кормораните" полицията започва да охранява района, като също използва кучета, които подушват взривни материали. Органите на реда се опитват да предотвратят всеки инцидент, за да не повтарят напрегнатите моменти от кръговия мач. ВИЖТЕ ИЗОБРАЖЕНИЯТА ПО-ВЪВ ФОТОГАЛЕРИЯТА.

АКТУАЛИЗАЦИЯ, час 14:05. Мохамед Салах има изключителен сезон в Ливърпул и е най-добрият голмайстор на отбора в сезон през това хилядолетие, изпреварвайки Торес и Луис Суарес.

Треньорът на Пеп Гуардиола ще се опита чудесно в двубоя на Етихад и ще се опита да се класира допълнително, въпреки факта, че загуби с 3: 0 първия мач, изигран на Анфийлд Роуд. Манчестър Сити беше доминиран от Анфийлд Роуд през първите 45 минути, но краят на играта дава надежда на феновете на Гуардиола.

Манчестър Сити най-вероятно ще има първа 11 офанзива, а Кун Агуеро и Габриел Хесус могат да започнат играта като титуляри. Гуардиола почива най-важните си мъже в мача през уикенда срещу Манчестър Юнайтед, който Моуриньо ще спечели.

Манчестър Сити - Ливърпул LIVE STREAM Шампионска лига. Салах, несигурен

Манчестър Сити - Ливърпул LIVE STREAM Шампионска лига. Мохамед Салах, най-здравият футболист във Висшата лига, може да отсъства от големия мач поради контузия, която получи в турнира.