Подготовка за хокей: Кладно отново бедно, Либерец печели над Хабаровск

кладно

Стартът на най-високото състезание в Кладно отново, с Яромир Ягр на линия, след вътрешния дебал във вторник с Пилзен 2: 8, загуби отново в Карлови Вари 1: 7. Злин загуби от Комета Бърно 1: 2 и Витковице победи със 7: 3 при Зноймо. След като загуби в Беларус от Солигорск (1: 2), руският Новокузнецк (удължен с 3: 4) и спечели финландския отбор, KooKoo Kouvola (3: 2), се справи срещу Амур.

Четири срещу четири резултата Михал Бирнер и 97 секунди преди края на втория период, Радан Ленц се коригира на 2: 0. 45 г. Томаш Зохорна намали резултата, но Томаш Филипи и Ян Ордош, които преобразуваха удара наказание, те осигуриха резултата.

Třinec, който ще бъде в Pelicans Lahti в петък, 30 август, след като победи Kometa Brno (5: 2), Frýdek-Místek (4: 1) и Ice Comet (6: 3) не успя за първи път дата. След голове на Лукаш Климек и Ян Кнотек, Стийлърс загубиха в 32-ата минута с 0: 2. Продълженията бяха принудени от Штепан Новотни и Патрик Хрехорчак, които се установиха при 57:56. След 74 секунди инсталиране, Петр Страпач реши.

Пилзен, който е домакин на Хемеелинна след седмица, също изигра четвъртия подготвителен двубой, а на леда на партньора си Клатови последва победата на леда на Ческе Будейовице (2: 1) и Кладно у дома. (5: 2) и отвън (8: 2). Питър Ерет, нападател, участва в оръдията в Клатови. След първия период енергията беше 5: 0. Томас Кнотек вкара, пет срещу трима Ондрей Беранек, в непрекъснатото класическо предимство Вацлав Скухрави и два пъти назад Матей Стритески, който също се възползва от численото предимство. са забелязали увеличаване на енергийния мениджмънт благодарение на Питър Коблас. Брендън О’Нонел коригира силовата игра за Кладно. Адам Рашка имаше последната дума в 37-ата минута срещу петима.

Кометата от Злин обърна мача през третия период и бе победена от Антонин Хонейск, който вкара в 32-ата минута. Якуб Орсава и Лукаш Кучера наследиха Комета.

Доминик Лакатош, облечен в хеттрик, блесна в фланелката на Vítkovice в дуел с EBEL Znojmo.