Те дадоха 60 милиона ЕДНА СЕДМИЦА на Караско и Гайтан. HALLUCINATING резултат за Далиан в Китай. Колко победи в първия етап

Dalian Yifang направи 3 супер придобивания тази зима!

Караско и Гайтан, доведени от Атлетико Мадрид за 60 милиона евро, плюс португалският Фонте, трансфериран от Уест Хям, накараха шефовете на клуба да очакват шампионат със страхотни резултати. Просто сезонът започна като никой друг. Далиан загуби с 8: 0 в пътуването от Шанхай до SIPG, отбора на Оскар и Хълк. До почивката беше 3-0, след което SIPG се отприщи през второто полувреме. През последния половин час той вкара още 5 пъти!

Далиан е ново повишен, докато SIPG завърши през 2017 г. на 2-ро място.