Как реагира чуждестранната преса след халюцинаторния мач между Бачка Топола и FCSB: "Сценарият полудя в продължение!"

Мачът между Бачка Топола и FCSB, спечелен от Букурещ с резултат 6-6 (4 - 5 след изпълнението на дузпи), изуми всички, а реакциите на международната преса бяха подходящи.

халюцинаторния

FCSB ще срещне Слован Либерец у дома, в 3-ия предварителен кръг на Лига Европа, на 24 септември.

Французите от L’Equipe оцениха отдадеността, с която Топола се бори в мача с FCSB. Нещо повече, те бяха изумени от факта, че бяха отбелязани четири гола в продължения.

„Бачка Топола беше близо до сензационно представяне във втория предварителен кръг на Лига Европа. Малкият сръбски клуб се бори до края, първо в 10 срещу 11, след това в девет срещу 11. Той също водеше с 2: 0, след 14 минути.

Сценарият полудя в извънреден труд. Букурещ (n.r. - FCSB) се възползва, което според тях беше окончателно в 90 + 3 минути. Но Томанович веднага изравни, водейки играта в продълженията. Там Топола се завърна от 4-5 на 5-5, въпреки поредното елиминиране. Той повтори операцията в 117-ата минута, също чрез Томанович ", пишат журналисти от L’Equipe.

Италианците от Gazzetta dello Sport не пропуснаха мача и в Сърбия. Публикацията от "Cizmă" остана изумена от крайния резултат от Топола - FCSB и твърди, че ще остане в паметта.

„На почивката изглеждаше като тих мач. Бачка Топола поведе с 2-1, но в 63-ата минута резултатът беше 3-3. И в 93-ата минута FCSB дори поведе след автогол. Готов? Въобще не.