Кайсериспор - Газиантеп 1-1. Мачът и трилър за Șumudică! Какво се случи с удълженията на екскурзията на Lung Jr. и екипа на Săpunaru

Статия от GSP.RO - понеделник, 13 юли 2020 г.

наказателното поле

Газиантеп, отборът, трениран от Мариус Чумудике, завърши наравно, резултат 1-1 (Кравец 90 + 2, съответно Максим 62), далеч от Кайсериспор.

Газиантеп е непобеден от рестартирането на сезона след почивката, причинена от коронавируса. В днешния мач, пред бившия отбор, Чумудика изпрати Алин Тошка от първата минута и Александру Максим. Халфът взе назаем от Майнц и подписа единствения успех на гостите, в 62-ата минута, с красив удар, в ъгъла, вътре в наказателното поле.

С още двама души Газиантеп вкара във втората минута на продълженията. Украински Кравец се възползва от рисковано излизане от вратаря Гувенц.

Kayserispor, малък шанс за оцеляване

Газиантеп е в първата половина на класирането в Турция, на 8-мо място, с 42 точки. Кайсериспор изпитва страхотни емоции в борбата за спасение от понижаване. В този момент е предпоследен, в равни точки с 3 други отбора. Въпреки това, Сапунару и Лунг-младши имат два адски мача в края на сезона, като Башакшехир и Трабзонспор заемат първите две места.

Кайсериспор - Газиантеп 1-1

• Те вкараха: Кравец 90 + 2/Максим 62
  • Алекс Максим се разписа с ефектно изстрелване от ръба на наказателното поле от края на наказателното поле

Кайсериспор: Lung Jr. - Kvrzic, Săpunaru, Angelo, Tasdemir - Dja Djedje, Acar - Sahin, Mensah, Pedro Henrique - Kravets
Треньор: Робърт Просинецки

Газиантеп: Гувенч - Кана, Жуниор Морайс, Тошкан, Джейлан, Джилободжи - Джеферсън, Соялп, Максим - Демир, Озер
Треньор: Marius Șumudică