Хизо: Пропуснахме победата, защото бяхме гадни, не знаехме как да играем такъв мач

Треньорът на ФК Васлуй, Виорел Хизо, заяви в четвъртък, след равенството от мача с ФК Тимишоара, резултат 1-1, че неговите играчи са пропуснали победата, защото са издънки и не знаят как да играят такъв мач.

пропуснахме

Hizo: Пропуснахме победата, защото бяхме издънки, не знаехме как да играем такъв мач (Изображение: Thomas Campean/Mediafax Photo)

"Нечестен резултат след мача. Пропуснахме победата, защото бяхме гадни, не знаехме как да играем такъв мач. Жалко, че отборът не се издигна до нивото на зрителите. Водехме играта, създавахме възможности, водехме с 1-0 и по нашия повод получихме недопустим гол при контраатаката, тези грешки се плащат. голова топка и не знам какво е очаквал да не стреля, особено след като е елиминирал противника. С много проста топка, която пропусна, той елиминира целия отбор ", каза Хизо.

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ

Илон Мъск казва, че е направил четири теста за COVID-19 за един ден: два теста са положителни и два отрицателни. „Случва се нещо изключително измамно“

Стартирана е ускорена процедура за одобрение на ваксината Pfizer/BioNTech

Резултатите от президентските избори в САЩ са верни, обявяват федералните власти. Какво казва Обама за твърденията за измама

Йоханис, за пандемията и икономиката. Как правителството възнамерява да съживи икономиката на страната и колко пари са необходими

Техникът от Васлуй разкритикува работата на електроцентралата "Александру Диакону" и смята, че съдиите твърде лесно се поддават на медийния натиск: " Това се случи тази седмица, когато Янку (не - президентът на ФК Тимишоара Мариан Янку) направи това, мисля, че нашите съдии са доста слаби и се поддават на този медиен натиск. съдиите направиха много грешки и това не е позволено в мач между два отбора, които искат да спечелят шампионата. Работим във фитнеса, за да се подготвим физически и такива съдии идват и ви санкционират, когато играете мъжка топка. И се чудим защо не се съпротивляваме в европейските купи, въпреки че регламентът позволява такива фази ".

Екипът на ФК Васлуй завърши наравно в четвъртък, на собствен терен, резултат 1-1 (0-0), с отбора ФК Тимишоара, в дербито на XXXI етап от Лига I и хората от Банат запазиха две точки напред в класирането. Васлуений откри резултата с автогол на Алекса в 65-ата минута, отборът от Тимишоара успя да изравни чрез Гога, в 73-ата минута.