Халюцинационен резултат в Англия! На почивката беше 7-0. Как свърши Уигън - Хъл

Уигън приема Хъл в 44-ия кръг на шампионата.

АКТУАЛИЗАЦИЯ 21:55: Край на играта! Уигън спечели с 8: 0 срещу Хъл!

Второто полувреме се оказа много по-тихо от първото, но Дауъл се прибира с топката у дома! 22-годишният халф вкара единственото попадение през второто полувреме и успя да направи хеттрик тази вечер.

Уигън се изкачи на 13-то място в класирането на шампионата след тази победа, а Хъл се тресеше за изпадане. "Тигрите" са на място за изпадане, с 45 точки, на една точка от първото място, което може да го задържи в шампионата.

Детски мач за разказване се провежда в първенството, лигата, в която играе и Джордж Пускас.

Уигън получава посещението на Хъл на етап 44 и прилага сурова корекция към тях от първото полувреме.

Нейсмит откри резултата на 2-ата минута и до почивката таблицата показва ШОКИРАЩ резултат: 7-0.

За домакините вкараха още Мур (27 ', 40'), Доуел (32 ', 42'), Лоу (37 ') и Уилямс (45 + 1').