Заключението на Корнел Дину по TRAGIC след унижението пред Норвегия: "Ние сме с един скок по-дълги от Андора! Падаме"

Румъния загуби от Норвегия с 0-4.

след

Хааланд беше неудържим и се справи с тройка във вратата на Татарусану. Радой загуби втория пореден мач след провала с Исландия, резултат 1-2. Бившият треньор и играч Корнел Дину говори след това унижение. Той каза, че скоро ще достигнем националното ниво в Люксембург и Андора.

"Това е трагично. Обикновено ситуацията е драматична в нашия футбол. Училищен мач, в който нямаше нужда да се налага повече, защото съотношението на възможностите през първото полувреме е драматично, 5: 0 за норвежците, а в второто полувреме е 11, т.е. 6, общо 11.

Не взех предвид общата разлика в образованието, в манталитета, в реализма на играта и, разбира се, във физическото и поведенческо, пред Норвегия, която има добри играчи, която се развива в чужбина. Падаме много високо, нищо не е случайно.

Норвегия е безспорно отбор от втора категория в европейския футбол. Ние сме към Люксембург, Андора, ние сме там, малко с дължина на шипа може би по-висока. Мисля, че в момента бихме имали проблеми от това, което гледах по телевизията онзи ден, и ако играех с Люксембург, Андора, Македония, няма да кажа, че ще имаме големи проблеми. На 4-ия гол на Халанд, когато е почти драматично. Той взима пред 4 от нашите играчи, които не могат да го издържат, и с изстрел от левия крак, тоест под формата на скрита защита на цялата централна ос на нашата защита, и вкара четвъртия гол ", Корнел Дину каза пред TelekomSport.

С активирането и използването на платформата за коментари се съгласявате, че вашите лични данни ще бъдат обработвани от PRO TV S.R.L. и Facebook компании съгласно Политиката за поверителност на PRO TV, съответно Политиката за използване на данни на Facebook.

Натискането на бутона по-долу представлява вашето съгласие с УСЛОВИЯТА НА КОМЕНТАРНАТА ПЛАТФОРМА.