ВИДЕО Унижение след унижение за Мариус Чумудика в Турция »Ужасно поражение за Кайсери в днешния мач» Какво каза румънецът преди началото на мача

Статия от Gazeta Sporturilor - събота, 7 април 2018 г.

мариус

След 0-5 у дома на Фенербахче, Кайсериспор, отборът на Мариус Чумудика, претърпя поредното унизително поражение в Турция.

Кайсери беше напръскан на терена от Трабзонспор, резултат 0-4, след като в 50-ата минута резултатът беше 0-0.

Със Силвиу Лунг и Сапунару на терена, Кайсериспор направи солидно първо полувреме, но необяснимо рухна през втората половина на мача. Трабзонспор вкара 4 пъти за 23 минути, след успехите на Омур (53), Язичи (62) и "дубъл" на Йълмаз (66, 76).

Кайсериспор е 7-ми в Турция, с 41 точки, и преминава през катастрофална форма: има четири поражения в последните 5 мача от шампионата.

„Ако победим в Трабзонспор, ще се върна в Кайсери пеша", Заяви Чумудика преди мача, според Krampon Sports. Румънецът имаше предвид огромното разстояние между двата града, не по-малко от 643 километра.

Трабзонспор - Кайсериспор 4-0
Те вкараха: Омур '53, Yazici '62, B.Yilmaz '66, '76
ТЕКСТ/ВИДЕО

Силвиу Лунг и Кристи Сапунару бяха интегралисти, докато бившите играчи на Стяуа Болдрин и Уилям де Аморим влязоха на терена през второто полувреме.

Домакините на Кайсери: Белодробен младши - Тиаго Лопес, Кана-Биик, Гюлен, Сапунару, Кас-Турук, Чиназ, Мендеш - Булут, Кравец