"U" CLUJ - CS MIOVENI 2-2 | Falub хвана FOC в края на играта и скочи да победи играч! „Ако тя има проблем, ще го отстраним!“ СНИМКА

Вашият браузър не поддържа HTML5 видео.

falub

U Cluj е в ситуация, която никак не харесва ръководството и феновете. Не е печелил 5 мача в първенството и заема 17-то място в класирането след 12 мача. Днес отборът, трениран от Адриан Фалуб, направи равенство, отбеляза 2-2 с CS Mioveni, изравняването идва в края на играта чрез Dican. Косереану откри резултата в 5-ата минута, определяйки резултата за почивката. В 52-ата минута Гога изравни от бялата точка, а в 77-ата минута Ангелина отправи страхотен гол от свободен удар от границата на наказателното поле.

В края на играта Адриан Фалуб се запали и беше на ръба на битка с капитана на гостите Бурнеа. Фалуб обясни този изход след мача и казва, че щеше да отиде да говори със съдиите, но капитанът на Миовени започна да го ругае.

"Когато имате такова съдийство, е трудно да печелите мачове. Треньорът на противника идва и се кълне, аз исках да говоря със съдиите, той дойде и ми говори лошо! Ако има някакъв проблем, елате и го решете. Никога не съм се заклел "Не разбирам как съдията проведе мача. Може би не познавам съдията. Що за съдийство е това? На мача в Констанца имахме съдия, който ни съди в 5 мача 3 пъти." уважение, никой вече не ни уважава, с уговорки и съдийство Ние сме посмешището на света Този отбор ли е там? Трябва да изчистим всичко, което е направено напоследък. Когато видите, че не можете да спечелите мач, достатъчно, за да ви насърчи фенове?, декларира Falub в края на играта.

Falub: "Каква гордост трябва да имаме с FCSB?"

Треньорът на U Cluj говори и за мача с FCSB в румънската купа.

"Не съм дошъл да лъжа никого тук, ние сме в драматична ситуация, това е реалността, това е разликата. Ще направим нова организационна схема през зимата. Имаме ли правилата с FCSB в момента? Ние сме в драматична ситуация в шампионат. Гордеем ли се с FCSB? С какво се гордеем? ", - каза Фалуб