Румънски съдия на CFR Клуж-Астана, в 1-ви предварителен кръг на Шампионската лига! Как е възможно

Румънски съдия на CFR Клуж-Астана, в първия предварителен кръг на Шампионската лига! Дан Петреску не е оптимист преди реванша с Астана

клуж-астана

Вторият мач на двойния CFR Клуж-Астана, от първия квалификационен кръг в Шампионската лига, ще има бригада от Австрия, а Александър Харкам в центъра, а Андреас Витчениг и Андреас Щаудингер като помощници. Четвъртият съдия ще бъде Кристиан-Петру Чочирка, румънец с австрийско гражданство. Реферът вече има опит от първата лига в Австрия, където отбеляза 15 мача в центъра, но и още 68 мача във втората лига.

Румънски съдия в CFR - Астана!

CFR Cluj ще опита в сряда, 17 юли, от 21:00 на стадион „Dr. Константин Редулеску ”, за да върне резултата, регистриран в Казахстан, където Астана победи румънския шампион с 1: 0, след успеха на Постников в 68-ата минута. Дан Петреску не беше изненадан от претърпеното поражение в Казахстан, но дори смята Астана за фаворит в отбора в квалификацията от този двойник.

„Астана е във форма, за нас това е едва вторият официален мач. Така че ни беше трудно. Ако бяхме вкарали през първото полувреме, може би щяхме да вкараме повече. В замяна ще положим повече усилия от днес, за да се класираме", Каза Дан Петреску след мача, според казахстанската преса.

Лош старт за Дан Петреску през новия сезон

Петреску също не е по-оптимистичен за завръщането, като се има предвид, че резултатът в Казахстан е перфектен за Астана. "Да видим в каква форма ще бъдем. Играем и в първенството. Астана е фаворит, 1-0 е отличен резултат за тях. Надяваме се да върнем резултата", Добави треньорът на шампиона.

Аурел Чиклеану разкрива защо Радой е треньор на Румъния, а не Луческу, Петреску или Оларой. Изключителен
Пол Антон продължава в атака след равенството с Astra: "Имаше много обещания, които не бяха изпълнени"
Козмин Контра напуска ли Динамо?! „Ще говоря с атлетичния директор“

CFR Cluj има слаб старт през новия сезон. След три официални мача, шампионът не регистрира нито една победа и успя да отбележи само веднъж, в мача на шампионата завърши 1-1, с Поли Яши, в Клуж. Освен това отборът на Дан Петреску загуби и първия заложен трофей през новия сезон - Суперкупата на Румъния, където Вииторул спечели с 1: 0, на стадион „Илие Оане“ в Плоещ.