Откритото първенство на Австралия 2020 г. Румънците загубиха мачовете на двойки

Автор: Алекс Думитреску/Дата на публикуване: 23-01-2020 10:01

австралия

Ирина Бегу и Ирина Бара бяха елиминирани в четвъртък от състезанието на двойки за жени на Australian Open.

Ирина Бегу и Кристина Плискова (Чехия) бяха победени от американците Дезира Кравчик/Джесика Пегула с 6-3, 6-2, след 68 минути.

Победителите имаха по-добри проценти и в двете услуги и доминираха в прекия коефициент на печалба, 26-10. Бегу и Кристина Плискова също загубиха в първия кръг на сингъл.

Румънско-руската двойка Ирина Бара/Екатерина Александрова бе победена безапелационно от двойката Кейтлин Кристиан (САЩ)/Алекса Гуарачи (Чили), 6-1, 6-2, само за 55 минути.

Двойките, победени в първия кръг, ще получат по 25 000 A $ и 10 WTA точки на двойки.

Мачът, който румънецът Ралука Олару и словенецът Далила Якупович трябваше да изиграят срещу фаворита номер 2, Тимеа Бабош (Унгария) и Кристина Младенович (Франция), в първия кръг беше пренасрочен.

Нашите препоръки

Резван Луческу, понастоящем треньор на отбора на Ал Хилал, беше положително тестван с новия ...

Симона Халеп победи американката Мадисън Кийс на финала в Монреал 2016, резултат