Спорт

Михай Неу може да устои. ВИЖТЕ емоционални образи с бившия стелист (ВИДЕО)

Михай Нешу може отново да застане на крака.Година след контузията, претърпена по време на мач, футболистът може да движи краката си с помощта на устройство. Радвам се за това постижение.

страница

FIFA иска да въведе антидопингови тестове за съдии

Служителите на ФИФА обсъждат възможността съдиите да бъдат подлагани на антидопингови тестове с мотива, че те също са активна част от мач, съобщава The Guardian. „Трябва да разгледаме съдиите като част от играта.

Лудогорец Разград спечели купата и първенството, при дебюта в българската първа лига

Лудогорец Разград направи дубъла в България, след като спечели първенството в последния етап, при дебюта си в първа лига. Отборът от Разград успя да завърши на първо място веднага след победа.

Кристиян Сапунару, защитник на ФК Порто, изключен от румънския национален отбор

Защитникът на ФК Порто Кристиян Сапунару бе изключен от румънския национален отбор от треньора Виктор Пижурка, след като отказа поканата за приятелските срещи с Швейцария и Австрия, показва.

Контролиран от сокол турнир "Ролан Гарос", за да се гарантира, че гълъбите не пречат на мачовете

Тенис турнирът Ролан-Гарос започва в неделя и ще има надеждна сигурност. По-конкретно, организаторите на състезанието обявиха, че ще използват ястреби, за да преследват гълъбите, които биха могли да обезпокоят.

Финалът за Купата на Румъния, последният мач на Резван Луческу начело на Рапид

Финалът за Купата на Румъния, спечелен от Динамо, беше последният мач на Ръзван Луческу начело на Рапид, треньорът обяви, че вече не е треньор на отбора и че е направил всичко, което е могъл по време на.

Купа на Румъния: Динамо - Рапид, 1-0. Скарлатахе донесе трофея на Стефан Велики

Динамо Букурещ спечели Купата на Румъния в сряда, след като победи Рапид Букурещ на финала, с резултат 1-0. Единственото попадение в играта бе отбелязано от защитника Скарлатаче, в 58-ата минута, с а.

Спонсор на Джокович се отказа от договора: Играчът стана твърде скъп

Производителят на спортни облекла Sergio Tacchini International е принуден да се откаже от договора си с тенисиста Новак Джокович, компанията заяви, че е "станала твърде голяма" за трици.

Състезателка от Virgin Virgin на 29 години: „Не мога да си направя гадже. Да бъдеш девствена е по-трудно от подготовката за олимпийските игри "

Олимпийският спортист Лоло Джоунс направи невероятно съобщение в телевизионно предаване. 29-годишната спортистка призна, че й е много трудно, защото е девствена, защото не може да направи.

Служител на украинския олимпийски комитет е спрян за разпространение на билети на черния пазар

Служител на украинския олимпийски комитет е отстранен, след като разследването на Би Би Си разкри, че той се опитва да продаде билети незаконно за Олимпийските игри в Лондон. нали.

Йоан Андоне: Бето, Пералта и Де Зерби ще напуснат CFR Клуж

Треньорът на CFR Клуж Йоан Андоне заяви във вторник, че португалският вратар Бето, аржентинският полузащитник Сиксто Пералта и италианецът Роберто Де Церби ще напуснат отбора на Груя, според.

Бизнес с олимпийски факли: Британката събира 150 000 британски лири, след като търгът си факла

Някои от онези, които са определени да носят олимпийските факли, се опитват да се възползват от тях и са ги пуснали на търг на различни сайтове, предизвиквайки ожесточена критика във Великобритания. Организатори на игри O.

Голяма грешка: Джесика Енис загуби на 100 метра с препятствия заради британските организатори

Британска състезателка беше убедена, че е счупила личния си рекорд в надпреварата на 100 метра с препятствия, но гаф на организаторите разби нейния успех. По-конкретно, по време на състезанието в Манчестър.

Жозе Моуриньо удължи договора си с Реал Мадрид за още четири сезона

Въпреки многобройните слухове за напускането на треньора Жозе Моуриньо от Реал Мадрид, португалецът удължи във вторник договора си с испанците за още четири сезона, до 2016 г., съобщава Би Би Си.

Ким Клайстърс обяви пенсионирането си след US Open през 2012 г.

Играчът Ким Клайстърс обяви, че ще се оттегли след тазгодишното US Open, последния кръг от Големия шлем през 2012 г., пише La Derniere Heure. До финалния турнир той все още трябва да играе.

Моника Никулеску и Симона Халеп ще се дуелират за първи път, във втория кръг в Брюксел

Играчът Моника Никулеску, 34-то място WTA, победи във вторник Саня Мирза (Индия), 19-то място WTA, в първия кръг на турнира в Брюксел, съобщава Mediafax. Никулеску подаде индийския играч.

Лига I: Ceahlăul Piatra Neamț - Gaz Metan Mediaș, 2-0. ВИЖТЕ всички резултати от етапа

Ceahlăul Piatra Neamț победи в понеделник на собствения си терен Gaz Metan Mediaș, с резултата 2-0, в рамките на 34-ия етап от Лига I. Домакините откриха резултата в 10-ата минута, чрез Golubovici, с глава от 6 m.

Лига I: Петролул Плоещ - Студентски спорт, 0-3. ФК Брашов - ФКМ Търгу Муреш, 2-1

Sportul Studențesc победи, в понеделник, на гости, Petrolul Ploiești, с резултат 3-0, в рамките на 34-ия етап от Лига I. Гостите откриха резултата в 33-ата минута, чрез Ferfelea, с поставен удар. Лазар за мен.

Надал печели Мастърса в Рим: Вторият пореден финал, спечелен от испанеца срещу Джокович

След като миналата година Новак Джокович победи Рафаел Надал във всички важни турнири, в които се срещнаха, тази година изглежда испанецът си възвърна ритъма. Надал спечели Мастърса в понеделник .

Тенисистката Моника Никулеску, класирана на 34-то място в класацията на WTA

Тенисистката Моника Никулеску се изкачи на позиция и е на 34-то място в класацията на WTA, с 1,715 точки, според официалния сайт на състезанията. Други румънски играчи от същия връх са.

Бекали: Реших да поставя Регекампф за треньор, искам първенството след шест месеца

Финансистът на ФК Стяуа, Джиджи Бекали, обяви в понеделник, че ще назначи Лауренци Регекампф за старши треньор, след напускането на Михай Стоичица, пише Mediafax. „Реших да го облека.

Монпелие, френски шампион за първи път. Президентът на клуба: "Ако бях на мястото на останалите отбори, щях да си пъхам наденица в дупето"

Монпелие спечели за първи път френското първенство, след като победи в неделя отбора на Оксер с резултат 2-1. Головете на отбора победител бяха отбелязани от Utaka, в минутата.

Фенове на CFR Cluj, атакувани с нестинари и димни бомби от съперници от U Cluj. Задържани са трима младежи

Хората на Клуж отпразнуваха с побои и улични инциденти победата в румънското футболно първенство. Така привържениците на футболния шампион CFR Cluj бяха нападнати с нестинари и димни бомби от феновете.

Adrian Porumboiu: CFR Cluj получи мръсна титла. Не можете да получите справедлива титла в Румъния

Завладяването на титлата на румънския шампион от CFR Cluj предизвика противоречия в света на футбола. Финансистът на ФК Васлуй, Адриан Порумбой, обяви в неделя вечерта в Digisport, че титлата шампион.

Лига I: CFR Клуж - Стяуа, резултат 1-1. Червено-сините завършват сезона на 3-то място

Румънският шампион, CFR Cluj, направи равенство, в неделя, у дома, резултат 1-1 (1-0), с отбора на Steaua, на XXXIV етап, последен от Лига I, групата в Букурещ, завършваща сезона на третото място в класацията.

Лига I: FC Vaslui - University of Cluj, резултат 1-0

ФК Васлуй победи, в неделя вечерта, у дома, с резултат 1-0 (0-0), отбора Университатя Клуж, на XXXIV етап, последен от Лига I, и завърши сезона на второ място, със 70 от точки. Единствената цел.

Тенис: Мария Шарапова да спечели турнира в Рим

Руската тенисистка Мария Шарапова, поставена под номер 2, спечели турнира на WTA в Рим в неделя, след като на финала победи китайката На Ли, фаворит номер 8, резултат 4-6, 6-4, 7- 6 (7/5).

Лига I: Rapid - Ozelul Galați, 1-0. Динамо - Астра Плоещ, 3-0

Екипът на Рапид победи в неделя на собственото си поле отбора Оцелул Галац, с резултат 1-0 (0-0), в мач, отчитащ за XXXIV етап от Лига I. Рапидистите успяха да получат победа в лице.

Джокович победи Федерер и се класира за финала на турнира в Рим

Сръбският тенисист Новак Джоковичи, носител номер 1, се класира за финала на турнира в Рим, след като победи Роджър Федерер, номер 3, с резултат 6-2, 7-6 (7/4) . В.

Челси Лондон спечели Шампионската лига за първи път

Челси Лондон спечели Шампионската лига за първи път в историята, след като победи Байерн Мюнхен с 5-4 (0-0, 1-1) в събота.В първите 90 минути игра Байерн спечели.

Лига I: Конкордия Чиажна - Пандурий Търгу Жиу, резултат 3-1

Concordia Chiajna победи в събота у дома отбора на Pandurii Târgu Jiu с резултат 3-1 (1-0) в мач, отчитащ за XXXIV етап от Лига I. За Concordia вкараха Филип.

Рафаел Надал се класира за финала на турнира в Рим

Тенисистът Рафаел Надал, номер 2, се класира за финала на турнира в Рим, след като победи сънародника си, испанеца Давид Ферер, номер 6, с резултат 7-6 (8/6), 6 -0.

Двойката Tecău/Lindstedt, елиминирана на полуфиналите на турнира в Рим. Шарапова се среща с На Ли на финала

Двойката Хория Текау/Робърт Линдстедт беше елиминирана на полуфинала на Мастърса в Рим, след като загуби с 6-2, 6-3, пред двойката Лукаш Кубот (Полша)/Янко Типсаревич (Сърбия). Kubot И.

Серена Уилямс отпадна от полуфинала в Рим заради проблеми с гърба

Серена Уилямс, под номер 9, се отказа от полуфинала на турнира в Рим в събота с Ли На, осмият фаворит, поради проблеми с гърба, съобщава Франс прес. „Имах проблеми в спа центъра.

Лига I: Университет в Клуж - CFR Клуж, 2-3. Отборът на Груя е новият шампион на Румъния

CFR Cluj спечели титлата на шампиона, след като победи, в петък, на гостите, Universitatea Cluj, резултат 3-2, в изоставането между двата отбора, броейки за 31-ия кръг на Лига I. Домакините откриха.

Двойката Елена Богдан/Ралука-Йоана Олару, във финала на двойки на ITF турнира в Казабланка

Двойката Елена Богдан/Ралука-Йоана Олару, номер 2, се класира за финала на състезанието на двойки от турнира ITF в Казабланка, надарена с награди на обща стойност 25 000 долара.

Лига I: Войня Сибиу - CS Mioveni, 3-1

Voința Sibiu победи, в петък, на собствения си терен, CS Mioveni, с резултат 3-1, в последния етап на Лига I. Гостите бързо откриха резултата, в 5-ата минута, когато Năstăsie вкара с диагонален удар.

The Guardian: Впечатляващият стадион не може да скрие гнилото ядро ​​на румънския футбол

Известният спортен журналист Джонатан Уилсън изрази критичните си възгледи за румънския футбол. Пишейки за британското издание The Guardian, той похвали новата Национална арена в столицата на.

CFR Cluj - University of Cluj се играе в петък. TAS отхвърли искането на отбора, трениран от Andone

Спортният съд в Лозана реши, че мачът Университатеа-CFR Клуж ще се играе по график, т.е. в петък вечер. Международният форум реши, че решението на LPF в случая със скандала с.

Лига I: Стяуа - Динамо, 3-2. ВИЖТЕ всички резултати от етапа

Стяуа победи, в четвъртък, у дома, Динамо, с резултат 3-2, в 33-ия кръг на Лига I. Динамо откри резултата в 21-ата минута, чрез Александру Къртен, след подаване на Мариус Алекс.

Лига I: Пандурий Тиргу Жиу - Петролул Плоещ, 1-0. Астра Плоещ - ФК Брашов, 1-4

Пандурий Търгу Жиу победи в четвъртък на собствения си терен Петролул Плоещ с резултат 1-0 в рамките на 33-ия етап на Лига I. Единственият гол в мача бе отбелязан от Александру Григораш в 43-ата минута с изстрел.

Михай Неху, обездвижен в леглото за две седмици: „Нека се срамуват!“. ВИЖТЕ какво се случи с румънеца

Следващите две седмици Михай Неху ще прекара обездвижен в леглото, след като е преживял изключително трудни моменти за човек в негово състояние. Бившият футболист се оплака от условията в интернет.

Олимпийският огън беше предаден на организаторите на олимпийските игри в Лондон

Олимпийският огън беше предаден на организаторите на Олимпийските игри в Лондон в четвъртък, на церемония, която се проведе в Партенона в Атина, пише Би Би Си. Президент на Гръцкия олимпийски комитет, Спирос Капралос.

Световният шампион на MotoGP Кейси Стоунър обяви пенсионирането си

Кейси Стоунър, световен шампион в MotoGP, обяви в четвъртък, че ще се оттегли в края на този сезон поради семейни причини, информира Франс прес. Австралиецът, спечелил 35 титли през юли.

Лига I: FCM Târgu Mureș - Ceahlăul Piatra Neamț, 4-3

FCM Târgu Mureș победи в четвъртък на собствения си терен Ceahlăul Piatra Neamț с резултата 4-3 в рамките на 33-ия етап на Liga I. Домакините откриха резултата в 22-ата минута, когато Nicu стреля в равенството на вратата.

Лига I: ФК Васлуй - Оцелул Галац, 2-1

ФК Васлуй победи в сряда Оцелул Галац, с резултат 2-1 (2-1), в мач, отчитащ предпоследния етап на Лига I, съобщава Mediafax. За ФК Васлуй те вкараха Уесли (14-та минута, от .

Фенербахче спечели турската купа, побеждавайки Бурсаспор на финала

Фенербахче спечели турската купа в сряда, след като победи Бурсаспор на финала на състезанието, резултат 0-4, информира Mediafax. Това е първият път от 29 години, който Фенербахче успя .

Лига I: Студентски спорт - Рапид Букурещ, 0-2

Бързият Букурещ победи в сряда на гости Sportul Studentesc, с резултата 2-0, в рамките на 33-ия етап от Лига I. Гостите откриха резултата в 6-ата минута чрез Ovidiu Herea от удар от 11.

Lindstedt/Tecău се класира за четвъртфиналите на турнира в Рим

Двойката Робърт Линдстед/Хория Текау (Швеция/Румъния), номер 4, се класира за четвъртфиналите на турнира в Рим, съобщава Mediafax Лидщед и Текау ги победиха с резултат от.

Лига I: Gaz Metan Mediaș - Concordia Chiajna, 1-0

Gaz Metan Mediaș победи, в сряда, у дома, Concordia Chiajna, с резултата 1-0, в 33-ия кръг на I.Petrovici League, от гостите, беше елиминиран в 46-ата минута, давайки на противниците.