НЕВЕРОЯТНО: FC Midtjylland също победи Ростов-Дон! Квалификацията на отбора на CSM Букурещ в основните групи става все по-трудна. Дьор има шанса да елиминира CSMB или Ростов от тази фаза

ростов-дон

Виждан с четвъртия шанс в група C на Шампионската лига, FC Midtjylland е много близо до квалификация в основните групи. След успеха с CSM Букурещ, датският отбор победи и Ростов-Дон с 25-23. Екипът, който Елиза Бучески е част от теоретично се нуждае от още една точка, за да се класира за следващата фаза на Шампионската лига.

Класиране в група С: 1. Дьор - 8 точки, 2. FCM - 4 т, 3. Ростов - 2 т, 4. CSMB - 2 т.

Следните съвпадения: Ростов - CSMB и FCM - Gyor. След резултата от Дания, Ростов Дон и CSM Букурещ ще изиграят решаващ мач за Главния кръг в петък (11 ноември)!

По отношение на изчисленията строго от гледна точка на румънския шампион:

• Ако загуби поне 3 гола, CSM Букурещ стига до ръката на унгарския шампион Дьор. Унгарският отбор трябва да спечели в Дания, така че отборът в Букурещ все още да има шанс преди последния мач с FCM. И в този случай CSMB трябва да победи Midtjylland в последния етап с поне 4 гола
  • Ако загубят максимум 3 гола, с повече от 21 успеха в Русия, CSMB все още ще бъде в ръцете на отбора на Дьор, който ще трябва да победи или FCM, или Ростов-Дон, за да остане в книгите за квалификация
  • С поне едно равенство, CSM Букурещ ще се нуждае само от обикновена победа в последния етап от групата с FCM, без значение как ще играе Gyor, за да се класира в основните групи

Знаете ли, че имаме страница във Facebook, посветена на хандбалаIU?