Жестока присъда за Лорис! Колко месеца ще остане световният шампион на бара на вратата на Тотнъм, след грозната контузия през уикенда!

Брайтън победи Тотнъм с 3: 0 в 8-ия кръг на Висшата лига. Моупай и Конъли с дубъл вкараха за бившия отбор на Флорин Андоне. Тотнъм има 11 точки след 8 мача, а Брайтън 9 точки след толкова изиграни мачове.

присъда

Лорис, ужасен момент в Брайтън - Тотнъм

Уго Льорис, световният шампион на вратата на Тотнъм, получи тежка контузия в мача с Брайтън. На 4-ата минута той падна на ръката си, като беше изваден на носилката от полето, с кислородна маска. Той пристигна в болницата.

Присъда на лекарите: изкълчен лакът

Лорис претърпя спешни разследвания и получи добри новини предвид условията. Представители на Тотнъм и фенове се опасяваха, че вратарят е получил фрактура на предмишницата, но лекарите съобщиха, че той е ранен с изкълчен лакът.

Lloris беше изписан след няколко часа и ще премине през процес на възстановяване. Той беше повикан във френския национален отбор за мачовете с Исландия и Турция, но няма да може да участва в следващите действия на националния отбор.

Lloris вече няма да играе през 2019 г.

Днес Хуго Льорис получи и окончателната присъда. Според Би Би Си вратарят вече няма да играе през 2019 г. Дори и да не бъде опериран, ще му трябва дълго време, за да се възстанови.

"Разследванията показаха, че Уго Льорис няма да се нуждае от операция. Капитанът на нашия клуб обаче е повредил връзките си и очакваме той да не се върне към тренировките преди края на годината.

В момента Хюго носи ортеза и ще има период на почивка и възстановяване под наблюдението на медицинския персонал ", се казва в изявление на Тотнъм.