Букмейкър:
Печалба:0,00
Вижте Статистика за Спиридония
Вижте Съвети за спиридониада

За този мач, който избрах за днес, това, което бих могъл да кажа, е фактът, че след двата двубоя, които вече са изиграни между тях, съперничеството и желанието за победа на всеки отбор е голямо.

съвети

Както знаем в двата мача, изиграни в купата, всеки от отборите спечели мача на свой терен, като дуелите бяха тежки и ожесточени.

Това беше рецитал на голове в първия мач в Лиеж, изигран през януари, 4-1 след головете, отбелязани от Емонд, три от тях, Джуниър и в 83-ата минута Брюж отбеляза почетния гол чрез Митрович. Във втория мач Брюж игра добре, имаше противник, който държеше гърдите си до последната минута и в крайна сметка отстъпи място на един гол, крайно 3-2.

Този път се играе в белгийската първа дивизия, етап номер 28, реферът на мача Александър Буко ще освиркне спора между двата отбора, тренирани от Рикардо Са Пинто при домакините и Иван Леко при гостите, мачът, в който Лайфис и Vanheusden към Standard и Class, Decarli и Nakamba към отбора в горната част на класирането в момента.

Виждам ожесточен спор между лидер, отслабнал по интензитет, и един от добрите отбори на белгийското първенство и мисля, че в края на днешната игра отново ще имаме поне три отбелязани гола.