ШОКИРАЩ резултат в Европа! Екипът премина през Шампионската лига, СРЪБЕН, след като целият отбор беше поставен под карантина поради COVID и децата влязоха на терена! Колко време завърши мачът

Халюцинационен резултат в първа лига в Русия!

екипът

Сочи спечели с 10: 1 пред Ростов! Гостите дойдоха на мача само с младежи от втория отбор и юноши, след като всички членове на големия отбор и треньорите бяха поставени под карантина.! В Ростов имаше 6 потвърдени случая на коронавирус, но клубът не намери споразумение нито с противниците от Сочи, нито с ръководителите на федерацията, които позволиха да се играе мачът.!

Бивш участник в групите на Шампионската лига, Ростов спечели 10-1 от Сочи! Въпреки че откриха резултата още в първата минута, Романов (17-годишен), играчите на Ростов можеха да устоят само 5 минути напред. Последва клане в истинския смисъл на думата!

На уебсайта на клуба е публикувано изявление на английски език, в което служителите на отбора обясняват ситуацията, в която е поставен Ростов. Има информация за 17-годишния вратар Денис Попов, който извади 15 топки (включително дузпа), поставяйки рекорд за руското първенство. Денис бе определен за човек на мача в края на мача!