REAL MADRID - Архив на общите дискусии - Страница 22 - Форум за онлайн спорт

Залагаме, че няма да се възстановим до мача със Steaua: D?. Капело казва, но ако тактиката, която прилага, е грешна, няма да играем по различен начин след 5 години.

дискусии

до след това искахте да кажете: D Жалко, че cicinho се контузи, но в известен смисъл е добре, че се контузи: D of, трудно е да се справи с 3 отбора: ok:

Когато казвам да се върна, имам предвид в шампионата и в CL (мачове с Лион). Не се интересувам от Стяуа, колкото и лошо да играем, все пак ги бием с 1: 0 в Букурещ. Ако играехме добре, ти прецака. Дискусията няма смисъл до мача.

Днес видях автобуса от Лион, придружен от колона от 2 жандармерийски микробуса: D

Мда, знаеш, че е трудно, наистина не мога да разбера как можеш да симпатизираш на Реал и Барса, особено след като те играят в един и същи шампионат.Имам две души и с тях ще бъдеш с целия си живот, независимо от резултатите.
Тези отбори са BOAT и FAST: D: D: D

а, ти трябва да си аз, за ​​да разбера: имам една душа, звездата, останалите са отбори, които харесвам. О, и има още един, бразилският отбор: ok:

Мда, знаеш, че е трудно, наистина не мога да разбера как можеш да симпатизираш на Реал и Барса, особено след като те играят в един и същи шампионат.

Бързо, чакай, ще ти обясня. И симпатизирам на два отбора едновременно, Стяуа и Динамо. По-точно, лакътът ме боли еднакво, не подкрепям никого.: Д

Ван Нистелрой напада жестоко Ван Бастен

Холандският нападател на Реал Мадрид Рууд ван Нистелрой разкритикува за първи път в интервю за холандското издание "Sportweek" решението на треньора Марко ван Бастен да го отстрани от националния отбор.

Ван Нистелрой смята, че треньорът на "Механичния оранжев" взема предвид "други критерии, освен чисто спортните", когато прави селекцията.

"Жалко е, че Ван Бастен не се основава на спортната стойност на играчите, а на други елементи. Ако не харесвате треньора, тогава не ви призовават. Тези неща трябва да се кажат, в противен случай може да мислите, че изборът му е чисто спортен ", добави нападателят.:чук:

„Със сигурност има някои играчи с личност, които той не иска да вижда в отбора“, каза играчът на Реал Мадрид, позовавайки се на останалите далечни звезди в последния период на холандския национален отбор: Кларънс Зеедорф, Марк Ван Бомел, Рой Макай или Едгар Дейвидс.: Тъмно:

Ван Нистелрой, холандският национален отбор на Световното първенство през 2006 г. това лято, вкара само един гол, като Марко ван Бастен предпочете оттогава младия нападател на Аякс Амстердам Клас-Ян Хунтелаар, когото треньорът смята за „още добре".: Готино:

"След финалния турнир в Германия имах чувството, потвърдено по-късно, че няма да бъда повикан от Ван Бастен. Въпреки това не се отказвам от националния отбор, защото смятам, че холандската публика има право да види отбор, съставен от най-добрите играчи.", добави Ван Нистелрой.: Да:

Националният отбор на Холандия е част от една група с Румъния в предварителните срещи на Европейското първенство по футбол, издание 2008 г., двата отбора ще се срещнат на 24 март 2007 г. в Холандия и на 13 октомври 2007 г. в Букурещ.:Червен:

ще бъдете преследвани: shaved: shaved:

най-добрият мач на реалния, откакто дойде capello

с най-готиния екип досега: laugh:

За да вдигна краката си, говорите така, сякаш Левски София е най-силният отбор в CL: D. Виждам, ние с Лион го откраднахме, сутрин си изял нещо, имал си късмет и си съвпаднал.

Престъпник. ако съжалявате, че Raul се регистрира;). Поне винаги щеше да се регистрира. макар че мисля, че беше съвпадение: D

От това, което виждам, Steaua ни чака, за да играем с повече, смелост и да вземе равенство: happy

моята звезда има малко повече и прави гащи, ако дойде истинският: yeah: тяхното отношение ме дразнеше до основи!

Видях фазите в Киев, имаха късмет с първите голове и след това украинците отидоха по дяволите, загубиха. Е, и това не беше трудно. обаче започва да се възстановява до известна степен.: hmm: трудно, сър, трудно, за да се справи с толкова много отбори: laugh:

Thanya, ако толкова се замисля, се смея като жираф, на следващия ден: P

Ionutz, Левски те елиминира миналата година, помниш ли: laugh-cry:
"А Вердер не е ял нищо? Имали ли са правото да вкарват с автогол?"!
И справедливостта триумфира, Меси справедливо: yeah:

ps: розово, с кого си всъщност? Steaua, Real или Barca ?: thinko:

добре с всички: D сега, повече със звездата, отколкото с истинската: P и поотделно, с лодката: D е трудно да се знае: ok:

Розов, твърд тежък, много студен. нуш какво правиш с толкова много фаворити, които играят помежду им: P

Thanya, ако е дълго няма да ви кажа колко има, нека след загубата да ви кажа: P

Дерби в Мадрид, равенство

Тежка среща за съперника на Steaua в Шампионската лига. Реал Мадрид се придържа към равенството 1: 1 у дома на Атлетико Мадрид, въпреки че играе по-голямата част от второто полувреме само с десет мъже. Атлетико не беше побеждавал на Бернабеу от седем години и успя да открие резултата в шестата минута чрез Миста. Раул Гонзалес беше голмайсторът на Реал в 37-ата минута. Резултатът остана непроменен до края, въпреки че Реал загуби Серджо Рамос през второто полувреме, след като видя червения картон.

Дейвид Бекъм направи великолепен удар в 70-та минута с удар точно пред вратата след дълга топка през центъра, но един от защитниците на гостите влезе в крак в последната секунда и изби в корнер. Това е вече четвърти пореден мач, който започва с английската звезда на пейката.

Голът, който откри резултата, дойде от комбинация от най-добрите мъже на Атлетико. Маниче подава към Фернандо Торес, този към Макси Родригес, а в центъра на последния Миста вкарва от малкия площад. Атлетико продължи да натиска, но без да намери целта. Играта беше много груба на моменти и Real FC от Atletico успя да намали на 0 - 0 след 37 минути игра. След почивката Серджо Рамос получи втори жълт картон (мин. 63) и беше елиминиран, което накара Капело да каже след мача, че е доволен от резултата, като се има предвид, че е играл половин час при десет души .:(

Рейесът на Мадрид се счупи!

ПРОТИВНИК Хосе Антонио Рейес, полузащитникът на Реал Мадрид, напусна лагера на иберийския национален отбор, след като получи фибриларна контузия по време на тренировка. Лекарят на испанския национален отбор потвърди, че става дума за малък разрив и че футболистът е получил одобрението на треньора Луис Арагонес да се прибере у дома. Днес Рейес ще направи ЯМР, за да види колко сериозна е контузията, колко дълго ще продължи периодът на възстановяване и дали ще пътува до Букурещ за мача в Шампионската лига срещу Стяуа.;)

Калдерон: "Бекъм се оттегля след две години."

Президентът на Реал Мадрид Рамон Калдерон разкри, че Дейвид Бекъм ще се откаже от футбола след две години, когато изтича договорът му с испанския клуб, който англичанинът е на път да подпише тези дни.

31-годишният бивш капитан на Англия не е бил ключов играч на Реал през този сезон, но Калдерон е уверен, че Бекъм ще удължи договора си, който изтича догодина. Калдерон заяви пред BBC Radio, че доколкото е знаел, Бекъм е решил да се пенсионира след две години.

"Би било чудесно, ако той играе за нас през следващите две години", каза Калдерон, който вярва, че Фабио Капело, треньорът на испанците, е почитател на Бекъм, въпреки че напоследък не го използва много.

ние имаме нужда от него. Играе много добре. Треньорът му има доверие и се надяваме ситуацията му да бъде изяснена през следващите 15-20 дни, когато той ще подпише нов договор, добави Калдерон.: Добре:

kainutz. и какво е тази усмивка, радваш се, добре е. че не разбрах: да: D

2 снимки от Реал Мадрид - АТ Мадрид, съответно Реал Мадрид - Реал Сосиедад: D, с тези от "ultra sur"

http://personales.ya.com/ultrasrmcf1980/ => Страница, посветена на тези от Ultras Sur: D, струва си да се види: ok: (да не говорим, че нямаме галерия)

Уебсайтът на УЕФА отбелязва лошото представяне на Реал в гостуванията на Шампионската лига

Уебсайтът на УЕФА отбеляза, че резултатите, получени на гости в мачовете на Шампионската лига на Реал Мадрид, следващият противник на ФК Стяуа в група Е на състезанието, не отговарят на амбициите му.

"Те загубиха шест мача и спечелиха само два от последните десет гостувания в Шампионската лига, като взеха за отправна точка поражението си с 3: 1 в Монако през април 2004 г.", каза той.

"Посещението на Реал поставя светлината на прожекторите върху Steaua", заглави сайтът на УЕФА. "Стяуа се завръща в Шампионската лига с престижното гостуване на Реал Мадрид. След победа вкъщи и тежко поражение у дома, на румънските фенове може да се прости, че се чудят какво ще се случи пред мадридци, които впечатлиха в мача с Динамо Киев от втория етап. Това е първата среща на Стяуа с Реал, но румънският отбор е играл още 20 пъти срещу някои испански отбори, като рекордът е седем победи, четири равенства и девет поражения ".

Най-големият резултат на Стяуа в сблъсъците с испанския отбор беше спечелването на Купата на европейските шампиони през 1986 г. в Севиля, 2: 0 с ФК Барселона след дузпи. Последният мач с испански отбор беше дубъл с Бетис Севиля от 16-ия кръг на Купата на УЕФА, миналия сезон, 0-0 в Букурещ и 3-0 за "червено-сините" в Севиля.

Реал Мадрид спечели всичките пет двойни кръга с румънски отбори, като рекордът от гостуващите мачове е победа, две равенства и две поражения. Последната официална среща с румънски отбор се проведе през сезона 1992/1993 на Купата на УЕФА, в първия кръг, с Поли Тимишоара: 1-1 в Тимишоара и 5-1 в Мадрид. В 118-те мача като треньор в европейските състезания треньорът на Мадрид Фабио Капело не срещна нито един румънски отбор.

Последният мач, изигран от Реал Мадрид срещу румънски отбор, се проведе в Испания, през август 2002 г. Тогава Реал победи в приятелска среща Динамо Букурещ с резултат 5-2, като головете на гостите се управляват от Стефан Григорие и Клаудиу Никулеску.

Мачът Steaua Bucuresti - Real Madrid, от третия етап от група E на Шампионската лига, ще се играе на 17 октомври, от 21:45, на стадиона от булевард Ghencea и ще бъде излъчен на живо от Pro TV.

изненада, изненада.
резерви на raul и ronaldo за мача с хетафе, който ще започне след по-малко от час

отбор: Касияс, Меджпия, Хелгера, Рапул Браво, Роберто Карлос, Емерсън, Диара, Бекъм, Гути, Ван Нистелрой и Касано