Образът от началото на годината в Европа! Играчите на Лацио не знаеха какво се случва. Как се противопостави отборът на терена

От Серия А идва един от най-страхотните образи от началото на годината в Европа.

Мачът между Лацио Рома и Сампдория започна по-странно от всякога. Всички играчи на Сампдория седяха в началото на мача, в центъра на терена. Играчите на Лацио сега изглежда си мислеха, че работата е свършена и действаха по-защитно, само изчакваха рефера да подкара последния сигнал. ВИДЕО ТУК

Тактиката не помогна твърде много на Сампдория, която загуби мача срещу Лацио с 3: 0. Раду Стефан беше собственик и интегралист на Лацио.

образът

Пароло откри резултата за домакините в 38-ата минута на мача, Фелипе Андерсън увеличи предимството в 41-ата минута, за Дордевич да вкара за 3: 0 в 66-ата минута.

След 17 изиграни етапа Лацио е на 3-то място в Италия, на 9 точки от лидера на Ювентус, но също и с допълнителен изигран мач. Вместо това Сампдория е на 5-то място с 27 точки, натрупани след 17 мача.

С активирането и използването на платформата за коментари се съгласявате, че вашите лични данни ще бъдат обработвани от PRO TV S.R.L. и Facebook компании съгласно Политиката за поверителност на PRO TV, съответно Политиката за използване на данни на Facebook.

Натискането на бутона по-долу представлява вашето съгласие с УСЛОВИЯТА НА КОМЕНТАРНАТА ПЛАТФОРМА.