Не само играчите на Steaua бяха герои в Лига Европа. Друг румънец впечатли: Дък, две асистенции и автогол в ПАОК - Динамо Минск 6-1

Резван Раш изглежда е във втората си младост. След доста сив сезон, когато не впечатли в фланелката на Уест Хям и Райо Валекано, левият защитник избра Гърция и еволюцията му е отлична.

steaua

Бившият отбор на Костин Лазер разпадна Динамо Минск в четвъртък вечерта, само през първия половин час гърците успяха да отбележат 4 пъти. Героят на домакините беше Атанасиадис, автор на тройка (минути 11, 16 и 28). В два от успехите му решителните стъпки принадлежат на Raț. Освен това румънският национал беше в началото на първия гол, отбелязан от гърците, като центрирането му от ъгъла бе отклонено в собствената му врата от Николич (минута 3)

Останалите голове на отбора от Солун вкараха Пападопулос (50) и Цандарис (88).

Трябва да се отбележи, че от 64-ата минута беларусите се превърнаха в 10, след като съдията даде червения картон на Симович.