Mystery KO се загуби в тълпата! Няма да повярвате какъв подарък си е дал Бюте след победата с Манди!

тълпата

"Мистър КО" се нуждаеше от 708 секунди и 46 изстрела, за да събори Манди на земята.

"Бют беше твърде силен за Менди. Румънецът явно спечели спора. " (L'EQUIPE)
"Честит и горд шампион. 10 000 румънски фенове дадоха на Лусиан силата да победи." (The Montreal Journal)
"Lucian Bute не даде шанс на Менди, който той бързо победи от KO. "(Le Figaro)
"Бют ликвидира Менди за четири подавания. Румънецът беше зареден с енергия по насърчение на феновете." (Le Presse, Монреал).

Това са заглавията в международната преса след победата на супершампиона Lucian Bute пред французина Mandy. В присъствието на над 10 000 фенове на Bute той се превърна в динамит, а Жан-Пол Менди усети това напълно в 2:48 минути на четвъртото полувреме.

"Мистър КО" се нуждаеше от 708 секунди и 46 изстрела, за да събори Манди. Световният шампион отпразнува победата едва в неделя, на площад Конституция, където отиде да види концерта на Bon Jovi, пише Libertatea.