Меси, Неймар, Суарес, невероятни цифри през този сезон: те надхвърлиха границата от 100 гола! За първи път членовете на триплета MSN вкараха и подадоха решително

Барселона е в отлична форма и едва ли ще може да бъде спряна, както в шампионата, така и в Шампионската лига. Атаката на каталунците изглежда по-експлозивна от всякога, златните високи честоти Меси - Суарес - Неймар достига снощния мач с Хетафе (6-0) при 102 отбелязани гола през този сезон.

неймар

След период на суша, Неймар се завърна в сила в Барселона, като беше един от най-добрите играчи в последните мачове. С всеки изминал мач Суарес става футболистът, който през миналия сезон спечели "златния лед" в фланелката на Ливърпул, а Меси се вписва в обичайния модел: вкарва в автоматичен огън.

Снощи на "Камп Ноу" каталунците унищожиха Хетафе, след първото полувреме на таблото, показващо 5-0. След почивката учениците на Луис Енрике не форсираха, но въпреки това те отбелязаха уникално изпълнение през този сезон: за първи път всеки от онези, които образуват триплета "MSN", вкара, но също така оцени своите съотборници, по един асистенция.

Головете на победителите вкараха Меси ‘9 от дузпи, ’48, Суарес ’25, ’40, Неймар ’28 и Хави ’30.