MACEL на Camp Nou! Моуриньо и Виланова плачат в юмруци след ужасната вест, която получиха! Вижте как Роналдо и Дани Алвес ще отсъстват:

виланова

Ужасни новини за двамата мениджъри след снощния супер дуел, завърши наравно, резултат 2-2.

Най-важните жертви на мача, изигран в неделя вечер, са Кристиано Роналдо и Дани Алвес, като последният е сменен в началото на мача, след като е получил доста сериозна контузия на бедрените мускули.

Десният бек бе заменен от Монтоя в 16-ата минута на мача и се очаква да отсъства поне месец, като през това време Барселона изигра не по-малко от 6 мача, два от които в групите на Шампионската лига.

Потвърждение за контузията на бразилския национал дойде на официалния уебсайт на каталунците: „Дани Алвес ще отсъства между три седмици и месец, въпреки че периодът може да бъде удължен, за да е сигурно, че Дани няма да претърпи повторение“, пише той в изявлението, дадено от служители на Барса.

От друга страна Кристиано Роналдо успя да сложи край на играта, но също така се оказа с доста сериозна контузия. Роналдо, авторът на двата гола за Мадрид, падна доста зле в началото на второто полувреме и почувства болка в областта на раменете, а направените тестове непосредствено след края на играта показаха, че контузията е доста сериозна.

Така Роналдо със сигурност ще пропусне квалификационните мачове на португалския национален отбор, а Моуриньо все още не е сигурен, че може да се възстанови в перспективата на мачовете със Селта Виго и Борусия Дортмунд.