Кога да играя Viitorul - Vitesse в Лига Европа. Начален час

Viitorul - Vitesse в Лига Европа, четвъртък, 26 юли, от 18.00 часа

когато

Бъдещето - Витес се играе във втория предварителен кръг на Лига Европа. Мачът от кръга ще се играе на централния стадион "Хаги Академи" от местността Овидиу, в четвъртък, 26 юли, с начало 18.00. Завръщането е планирано за Холандия на 2 август.

Треньорът на Георге Хаги се класира за втория предварителен кръг на Лига Европа след преминаване на отбора на Люксембургския състезателен съюз. Учениците на Хаги спечелиха на гости в кръга с резултат 2-0, но в замяна те не намериха пътя към целта и крайният резултат беше 0-0. За първи път в историята на клуба той успява да премине през отбор с двоен ръкав, въпреки че е в третото си участие в европейските купи.

Бъдещето - Витес се играе във втория предварителен кръг на Лига Европа

Във втория предварителен кръг на Лига Европа Вийторул Констанца ще се дуелира с холандците от Витесе Арнем, отбор, завършил на 6-то място в предишния сезон на Ередивизи. Витес се класира за Лига Европа, след като игра в плейоф, в който също участваха ФК Утрехт, АДО Ден Хааг и Херенвен. Треньор на отбора е руснакът Леонид Слуцки, който също е бил треньор на ЦСКА Москва и Хъл Сити.

Витес Арнем запази в своята група най-важните играчи за следващия сезон. Тим Матавз и Брайън Линсен вкараха 33 гола за холандците през миналия сезон. Освен това Витесе има партньорство с Челси, което улесни заема на вратаря Едуардо това лято. На 35-годишна възраст португалецът, играл за Брага и Дженоа, не хвана нито минута във Висшата лига. В допълнение към Едуардо, Челси нае и защитника Кларк-Салтер на Витес.