Слуцк - Витебск 1-1 // ВИДЕО Целта на молдовеца Йон Николаеску в първия мач за деня в Беларус + с каква автобиография се хвали

Статия в Спортен вестник - събота, 11 април 2020 г.

целта

Европейският шампион, единственият в Европа, който не беше прекъснат от пандемията на коронавируса, продължи днес, с равенството между Слуцк и Витебск, 1-1.

Гостите получиха шанс да върнат един гол в 31-та минута, поради грешка на защитата, оставяйки Витебск напълно необезпокояван Йон Николаеску, играч с румънско име, първоначално от Република Молдова.

Домакините възстановиха изравняването в 62-ата минута, чрез Гафар, това беше и целта, която установи крайния резултат.

Също така днес в Беларус се играят мачовете Жодино - Енергетик-БГУ и Городея - Динамо Минск.