5 златни медала за екипа на Catena Racing на зимни корпоративни игри

златни

Catena Racing Team - шампион по снежен волейбол

Catena Racing Team, най-големият мулти-спортен клуб на компания в Румъния, спечели 9 медала на Зимните олимпийски игри за компании - Зимни корпоративни игри 2020, проведени наскоро в Брашов, от които 5 златни, 3 сребърни и 1 бронз.

Резултатите са още по-зрелищни, тъй като членовете на Catena Racing Team участваха само в 6 дисциплини от 15-те на състезанието, в общото класиране по компании, изкачващи се на 3-то място, от общо 34 участващи отбора, с над 1000 състезатели.

Най-много медали бяха получени в състезанието по планинско бягане - крос на дължина 10,5 км, с разлика в нивата от +950 метра, спечелване на 3 златни медала, от Констанца Герасим, Симона Горча и Ойген Фринку, сребърен медал, от Мариус Гане и бронзов медал, от Кристиан Дину.

racing

На състезанието по планинско бягане Catena Racing Team спечели 3 златни медала, сребърен медал и бронзов медал

Също, Catena Racing Team беше шампион в състезанието по волейбол за сняг, благодарение на сензационния отбор, воден на терена от капитана Стефан Тудор. А в тениса на маса членовете на Catena Racing Team блеснаха, като получиха златен медал, индивидуално, от Космин Фодоран, и заглавие на двойно второ място, до Космин Фодоран и Михай Анджелеску, след грандиозен финал с отбора на Варта Румъния.

На свой ред, Catena Racing Team стана вицешампион в турнира, в състезание с 21 участващи отбора, играещи финала с екипа на Fan Curier, който е сформиран изключително от външни сътрудници, 5 от играчите са членове на Националния отбор по мини-футбол.

златни

Футболен отбор на Catena Racing Team - вицешампион на Зимните корпоративни игри 2020

Catena Racing Team е най-големият корпоративен мулти-спортен клуб в Румъния, съставен от спортни ентусиасти от компаниите на групата (Fildas, Catena, Tonica Group, Smart Soft Power) и от чужбина. За по-малко от 6 години дейност Catena Racing Team постигна впечатляващ рекорд, надминавайки 330 спечелени подиума - 101 златни медала, 122 сребърни медала и 111 бронзови медала.